Świetlica "Nasza Baza" w Parku Rozrywki
Dziewiąty dzień wakacji w świetlicy środowiskowej Nasza Baza upłynął bardzo intensywnie. Dziś nasza młodzież wraz z rodzicami w celach integracji wybrała się na wycieczkę do Łodzi do centrum zabaw Mandoria. Przez kilka godzin mieliśmy możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji parku rozrywki oraz zjedliśmy wspólny posiłek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!