Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Świetlica "Nasza Baza" w Parku Rozrywki

Ocena 0/5

Dziewiąty dzień wakacji w świetlicy środowiskowej Nasza Baza upłynął bardzo intensywnie. Dziś nasza młodzież wraz z rodzicami w celach integracji wybrała się na wycieczkę do Łodzi do centrum zabaw Mandoria. Przez kilka godzin mieliśmy możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji parku rozrywki oraz zjedliśmy wspólny posiłek. 

Galeria zdjęć

Dzieci ze świetlicy wraz z rodzicami w Parku Rozrywki Dzieci ze świetlicy w trakcie poczęstunku
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności