Świetlicowy dzień na basenie i placu zabaw
Szósty dzień wakacji w świetlicy Nasza Baza pomimo deszczowej pogody upłynął nam wesoło. Od rana bawiliśmy się w świetlicy, malowaliśmy, graliśmy w gry planszowe , śpiewaliśmy karaoke. Spacerkiem udaliśmy się na basen miejski Orka gdzie przez dwie godziny korzystaliśmy z basenów , zjeżdżalni i jakuzzi. W drodze powrotnej odwiedziliśmy plac zabaw Kraina przygód.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!