Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Świetlicowy dzień na basenie i placu zabaw

Ocena 0/5

Szósty dzień wakacji w świetlicy Nasza Baza pomimo deszczowej pogody upłynął nam wesoło. Od rana bawiliśmy się w świetlicy, malowaliśmy, graliśmy w gry planszowe , śpiewaliśmy karaoke. Spacerkiem udaliśmy się na basen miejski Orka gdzie przez dwie godziny korzystaliśmy z basenów , zjeżdżalni i jakuzzi. W drodze powrotnej odwiedziliśmy plac zabaw Kraina przygód. 

Galeria zdjęć

Dzieci ze Świetlicy na basenie Orka Dzieci ze Świetlicy przed basenem Orka Dzieci ze Świetlicy podczas zajęć
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności