Zabawa walentynkowo-ostatkowa w Klubie Senior+
W dniu 13.02.2024 r. w Klubie Senior+ w Sochaczewie została zorganizowana zabawa walentynkowo-ostatkowa. Klubowicze w przygotowali stół pełen słodkości. Były faworki, pączki oraz pyszne sałatki. Seniorzy bawili się przy muzyce z głośnika odtwarzając ulubione utwory. Kreatywność w strojach karnawałowych była niepowtarzalna. Wszyscy bawili się wyśmienicie, co można było zobaczyć po dopisujących humorach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!