"Walentynki" w DDPS
Dnia 12 lutego 2024 roku w Dziennym Domu obchodziliśmy WALENTYNKI - święto przyjaźni i miłości. Mnóstwo piosenek, konkursy przy muzyce i quizy o tematyce miłości wypełniły całe spotkanie. Seniorzy aktywnie uczestniczyli w przygotowanych zabawach. Na zakończenie każdy otrzymał słodką nagrodę oraz suwenir w postaci breloczka w kształcie serduszka. Pamiętajmy, że przyjaźń i miłość to najpiękniejsze uczucia i nie bójmy się okazywać ich każdego dnia.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!