Wielkanocne spotkanie w Klubie Senior+
W dniu 21.03.2024 r. w Klubie Senior+ w Sochaczewie odbyło się spotkanie Wielkanocne. Z tej okazji mieliśmy ogromną przyjemność gościć włodarzy miasta z Burmistrzem Panem Piotrem Osieckim na czele. Gościliśmy także Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Panią Joannę Kamińską. Swoją obecnością zaszczyciła nas także dyrektor Centrum Usług Społecznych Pani Zofia Berent wraz z współpracownikami Panią Moniką Marciniak, Agatą Baczyńską, Marzeną Zydlewską oraz Damianem Wasilewskim. Na spotkaniu wielkanocnym obecny był również Wikariusz Parafii NNMP w Trojanowie Ksiądz Grzegorz Pypeć, który złożył wszystkim życzenia na nadchodzące Święta Wielkiej Nocy, oraz poświęcił jajka, którymi się wszyscy podzieliliśmy składając sobie życzenia. Całe wydarzenie udokumentowała dziennikarz gazety "Ziemia Sochaczewska" Pani Jolanta Śmielak -Sosnowska. Spotkanie należy zaliczyć do udanych ze względu na ciepłą i miłą atmosferę, która zawsze panuje w Klubie Senior+.
Wesołych Świąt Wielkanocnych


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!