Spotkanie Wielkanocne dla najuboższych
W dniu 28.03.2024 r. w stołówce Matki Teresy z Kalkuty przy Kościele Św. Wawrzyńca w Sochaczewie odbyło się Spotkanie Wielkanocne z poczęstunkiem dla osób najuboższych z terenu naszego miasta. W spotkaniu uczestniczyli: Pani Joanna Kamińska - Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia w Urzędzie Miejskim w Sochaczewie, Pani Zofia Berent - Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie, Ks. Piotr Żądło - Proboszcz Parafii Pod Wezwaniem Św. Wawrzyńca w Sochaczewie oraz Ks. Jakub Kita. Spotkanie odbyło się w miłej, rodzinnej atmosferze. Uczestnicy spotkania mogli liczyć na pyszne posiłki przygotowane przez Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Centrum Usług Społecznych oraz sponsorów.
Serdecznie dziękujemy Restauracji „Leśne Uroczysko” w Kożuszkach Parcel, Restauracji „Jeziorany” Sochaczew, Restauracji „Cztery Pory Roku” Sochaczew oraz Cukierni Jeznach za przygotowanie i ofiarowanie pysznych potraw i wypieków dla uczestników spotkania.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!