Uczestnicy Klubu Senior+ na koncercie z okazji Święta Niepodległości
W dniu 10 listopada 2023 r. uczestnicy Klubu Senior+ wybrali się do Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie na uroczysty koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Na scenie sochaczewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej wystąpił chór tej szkoły pod dyrekcją Iwony Niemyjskiej i Orkiestra Kameralna szkoły pod dyrekcją Zbigniewa Gracy.
Wystąpili także uczniowie Zespołu Szkól Rolniczego Centrum Kształcenia ustawicznego w Sochaczewie przygotowani przez Panią Justynę Stępińską którzy zaprezentowali część literacko -historyczną. Koncert był przepiękny, słuchało się go z ogromnym wzruszeniem i nostalgią. Dziękujemy za cudowne chwile.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!