Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Uczestnicy Klubu Senior+ na koncercie z okazji Święta Niepodległości

Ocena 0/5

W dniu 10 listopada 2023 r. uczestnicy Klubu Senior+ wybrali się do Sali Koncertowej  Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie  na uroczysty koncert z okazji  Narodowego Święta Niepodległości. Na scenie sochaczewskiej Państwowej Szkoły Muzycznej  wystąpił chór tej szkoły pod dyrekcją Iwony Niemyjskiej i Orkiestra Kameralna szkoły pod dyrekcją Zbigniewa Gracy.
Wystąpili także uczniowie  Zespołu Szkól Rolniczego  Centrum Kształcenia ustawicznego w Sochaczewie przygotowani przez Panią Justynę Stępińską którzy zaprezentowali część literacko -historyczną. Koncert był przepiękny, słuchało się go  z ogromnym wzruszeniem i nostalgią. Dziękujemy za cudowne chwile. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności