Uczestnicy Klubu Senior+ na koncercie w WTZ
W dniu 07.06.2024 r. uczestnicy Klubu Senior+ w Sochaczewie wzięli udział w koncercie zorganizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia JA- TY -MY. Był to koncert pt. "Melodie ekranu i sceny". Gwiazdą koncertu był Pan Waldemar Wiśniewski finalista 1 edycji THE WOICE SENIOR oraz Pan Marek Lewandowski.
Panowie zaprezentowali kilkanaście utworów polskich i zagranicznych wykonawców sceny muzycznej. Koncert był bardzo udany widownia długo oklaskiwała wykonawców, były tez bisy oraz wspólne zdjęcia. Dziękujemy za zaproszenie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!