Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Uczestnicy Klubu Senior+ na koncercie w WTZ

Ocena 0/5

W dniu 07.06.2024 r. uczestnicy Klubu Senior+ w Sochaczewie wzięli udział w koncercie zorganizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia JA- TY -MY. Był to koncert pt. "Melodie ekranu i sceny". Gwiazdą koncertu był Pan Waldemar Wiśniewski finalista 1 edycji THE WOICE SENIOR oraz Pan Marek Lewandowski.
Panowie zaprezentowali kilkanaście utworów polskich i zagranicznych wykonawców sceny muzycznej. Koncert był bardzo udany widownia długo oklaskiwała wykonawców, były tez bisy oraz wspólne zdjęcia. Dziękujemy za zaproszenie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności