Spotkanie Wigilijne dla najuboższych
W dniu 21.12.2023 r. W stołówce im. Matki Teresy z Kalkuty przy Kościele Św. Wawrzyńca w Sochaczewie odbyło się uroczyste spotkanie Wigilijne z poczęstunkiem dla osób najuboższych z terenu naszego miasta. W spotkaniu udział wzięli Pan V-ce Burmistrz Miasta Sochaczew P.Marek Fergiński, Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia p. Joanna Kamińska Ks. Proboszcz Piotr Żądło, KS. Jakub Kita oraz Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie Pani Zofia Berent. Spotkanie ubiegło w miłej, rodzinnej atmosferze.
O pyszny poczęstunek zadbał Dzienny Dom Pomocy Społecznej przy CUS Sochaczew oraz sponsorzy: Restauracja "Cztery Pory Roku" w Sochaczewie, Restauracja "Leśne Uroczysko" Kożuszki Parcel oraz Cukiernia Jeznach Sochaczew. Serdecznie dziękujemy sponsorom za okazane serca.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!