"Podróż pociągiem RETRO"
W dniu 18.07.25r. Seniorzy Dziennego Domu wyruszyli pociągiem retro do Osady Puszczańskiej. Na miejscu uczestnicy wycieczki piekli kiełbaski przy ognisku, tańczyli w rytm biesiadnej muzyki i cieszyli się otaczającą przyrodą. Dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!