Letni piknik w Klubie Senior+
Jak co roku w lipcu tak też i dziś 15.07.2025 r. w Klubie Senior+ przy Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie odbyła się cykliczna impreza pod hasłem "Lato..Lato...Ach To Ty".
W tym roku motywem przewodnim była własna interpretacja "Akademii Pana Kleksa" oraz wierszy które znamy i lubimy pt. "Witajcie w naszej bajce". Na naszym pikniku gościliśmy władze miasta wraz z Burmistrzem, przewodniczącą Sochaczewskiej Rady Seniorów, wraz z członkami sceny seniora, przewodniczącą Stowarzyszenia "Włókienko", dyrektorów i kierowników sochaczewskich placówek oraz przedstawicieli CUS wraz z dyrektor. Pogoda dopisała chociaż prognozy były niepewne. Uczestnicy Klubu zaprezentowali się znakomicie. Goście mogli skosztować samodzielnie przygotowanych przez klubowiczów potraw. Była dobra muzyka i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Dziękujemy za cudowny dzień w miłym towarzystwie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!