Piknik Klubu Senior+ w Tułowicach
W dniu 28.06.2024 r. uczestnicy Klubu Senior+ wybrali się do Osady Puszczańskiej w Tułowicach na piknik rekreacyjno-integracyjny. Spotkanie odbyło się w drewnianej "Wiacie nad Łasicą". Było wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku, piosenki oraz spacery. Wspólnie spędzony czas na łonie natury był wszystkim bardzo potrzebny. Kontakt z przyrodą spowodował poprawę nastroju oraz wyciszył umysły wszystkich uczestników wyjazdu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!