Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Piknik Klubu Senior+ w Tułowicach

Ocena 0/5

W dniu 28.06.2024 r. uczestnicy Klubu Senior+ wybrali się do Osady Puszczańskiej w Tułowicach na piknik rekreacyjno-integracyjny. Spotkanie odbyło się w drewnianej "Wiacie nad Łasicą". Było wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku, piosenki oraz spacery. Wspólnie spędzony czas na łonie natury był wszystkim bardzo potrzebny. Kontakt z przyrodą spowodował poprawę nastroju oraz wyciszył umysły wszystkich uczestników wyjazdu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności