"Pamiętamy o Powstaniu Warszawskim"
Dnia 1 sierpnia 2025 roku w Dziennym Domu Pomocy Społecznej zostało zorganizowane spotkanie upamiętniające 81. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście z Urzędu Miasta, dyrektorzy oraz kierownicy z zaprzyjaźnionych placówek pomocowych i seniorzy z Klubu Senior+ oraz uczestnicy DDPS.
Przybyłych gości przywitała koordynator Dziennego Domu Pani Agata Baczyńska, zapraszając do obejrzenia programu słowno-muzycznego, w którym teksty i pieśni patriotyczne opowiadały o Powstaniu Warszawskim i jego bohaterach. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz do obejrzenia krótkiego filmu, który opowiadał o Powstaniu Warszawskim.
Spotkanie upłynęło w podniosłym nastroju i wprowadziło wszystkich zadumę i refleksję.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!