Klub Senior+ w kinie Odeon
W dniu 19.11.2025 r. seniorzy z Klubu Senior + tym razem wybrali się do kina Odeon. Film który oglądaliśmy to przedsmak Świąt Bożego Narodzenia bo tytuł filmu to "Uwierz w Mikolaja2". Jest to cudowna opowieść o tym że wiara ma ogromną moc.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!