Klub Senior+ na koncercie w Warszawie
W dniu 15.11.2025 r. (sobota) uczestnicy Klubu Senior+ udali się na Koncert Muzyki Rozrywkowej. Koncert odbył się w Scenie Relaks w Warszawie. Gwiazdy wieczoru to Grażyna Brodzińska, Kacper Kuszewski, Olga Bończyk, Dariusz Kordek i inni. Był to wspaniały koncert pełen sentymentalnych utworów polskich i zagranicznych.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!