Klub Senior+ na wycieczce w Poznaniu
W ramach obchodów Światowego Dnia Seniora, który przypada na 14 listopada, uczestnicy Klubu Senior + w tym właśnie dniu udali się na wycieczkę rekreacyjno-integracyjną do Poznania. Tym razem podróż miała nieco inny charakter, gdyż środkiem lokomocji był pociąg INTERCITY. W Poznaniu mieliśmy przyjemność zobaczyć cudowne Stare Miasto, Renesansowy Ratusz wraz z zegarem i słynnymi poznańskimi koziołkami, a także Zamek Królewski. Zwiedziliśmy również Ostrów Tumski, gdzie mieści się Katedra wraz z Kryptą, oraz Dzielnicę Cesarską, na której podziwialiśmy zamek Cesarski i Collegium Minus. Przy okazji skosztowaliśmy słynnych rogali świętomarcińskich i napiliśmy się pysznej, gorącej kawy.
Wycieczka była niezwykle ekscytująca i pełna przygód.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!