Obchody Święta Niepodległości w Dziennym Domu
W dniu 12.XI. 2024r. Dzienny Dom Pomocy Społecznej uczcił Święto Niepodległości. Wśród zaproszonych gości byli: Radny Sejmiku Wojewódzkiego Pan Adam Orliński, Burmistrz Miasta Sochaczew Pan Daniel Janiak, Zastępczyni Burmistrza Pani Kamila Gołaszewska-Kotlarz, Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Pani Joanna Kamińska oraz Pan Piotr Pętlak Przewodniczący Komisji Rodziny, Zdrowia i Spraw Społecznych. Seniorzy zaprezentowali program słowno-muzyczny, którego myślą przewodnią było pytanie: ..."Czy ja miałbym odwagę". Wzruszające pieśni i wiersze patriotyczne wprowadziły wszystkich w podniosły nastrój i zadumę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!