"Andrzejki" w Klubie Senior+
W dniu 28.11.2024 r. w Klubie Senior+ w Sochaczewie zostały zorganizowana impreza Andrzejkowa. Seniorki i seniorzy klubu chętnie włączyli się w organizacje spotkania. Zostały przygotowane sałatki, ciasta i napoje. Były ciasteczka z wróżbą, świece oraz dobra muzyka.
Impreza odbyła się w doborowym towarzystwie tym bardziej że gośćmi specjalnymi byli Burmistrz Miasta Sochaczew Daniel Janiak oraz Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie Zofia Berent.
Tańce i dobra zabawa to główna dewiza wczorajszej imprezy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!