Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

"Andrzejki" w Klubie Senior+

Ocena 0/5

W dniu 28.11.2024 r. w Klubie Senior+ w Sochaczewie zostały zorganizowana impreza Andrzejkowa. Seniorki i seniorzy klubu chętnie włączyli się w organizacje spotkania. Zostały przygotowane sałatki, ciasta i napoje. Były ciasteczka z wróżbą, świece oraz dobra muzyka.
Impreza odbyła się w doborowym towarzystwie tym bardziej że gośćmi specjalnymi byli Burmistrz Miasta Sochaczew Daniel Janiak oraz Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie Zofia Berent.
Tańce i dobra zabawa to główna dewiza wczorajszej imprezy.    

Galeria zdjęć

Tablica z napisem - Andrzejki w Klubie Senior+ 2024 w sali Klubu w trakcie imprezy andrzejkowej Burmistrz Miasta Pan Daniel Janiak wraz z uczestnikami Klubu Senior+ w trakcie imprezie andrzejkowej Uczestnicy Klubu Senior+ uczestniczący w imprezie andrzejkowej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności