Walentynki w DDPS
W dniu 13.02.2026 r. odbyła się w Dziennym Domu zabawa walentynkowa. Był taniec, muzyka i śpiew. Nie zabrakło również konkursów walentynkowych i liścików z wyrazami sympatii.
W tym samym dniu uczestnicy DDPS uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę Dyrektor CUS, panią Zofię Berent. Na tę okoliczność został przygotowany krótki program muzyczny, który przywołał wspomnienia wspólnie przeżytych chwil.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!