Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Walentynki w DDPS

Ocena 0/5

W dniu 13.02.2026 r. odbyła się w Dziennym Domu zabawa walentynkowa. Był taniec, muzyka i śpiew. Nie zabrakło również konkursów walentynkowych i liścików z wyrazami sympatii.
W tym samym dniu uczestnicy DDPS uroczyście pożegnali odchodzącą na emeryturę Dyrektor CUS, panią Zofię Berent. Na tę okoliczność został przygotowany krótki program muzyczny, który przywołał wspomnienia wspólnie przeżytych chwil.

Galeria zdjęć

Uczestnicy Dziennego Domu podczas zabawy walentynkowej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności