"Tydzień Seniora" w Klubie Senior+
W ramach Sochaczewskiego Tygodnia Seniora w Klubie Senior+ tym razem przygotowane zostały warsztaty relaksacyjne oraz rękodzielnicze. Na zajęciach relaksacyjnych przy odpowiedniej muzyce oraz świecach został stworzony niepowtarzalny klimat, dzięki któremu zarówno nasi goście jak też klubowicze mogli się zrelaksować i odpocząć. Tego dnia odbyły się także zajęcia rękodzielnicze na których seniorzy przygotowywali ozdoby choinkowe i bożonarodzeniowe. Nasz klub odwiedzili w dniu dzisiejszym także przedstawiciele Komisji Rodziny Zdrowia i Spraw Społecznych z przewodniczącym Panem Piotrem Pętlakiem, a także Dyrektor Centrum Usług Społecznych Pani Zofia Berent. Dzień upłynął bardzo interesująco i aktywnie. Podobne jak wczoraj mieliśmy ogromną przyjemność pracować na rzecz seniorów z naszego miasta.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!