Zabawa Walentynkowa w DDPS
Dnia 14.02.2025r. w Dziennym Domu Pomocy Społecznej odbyła się zabawa WALENTYNKOWA. Do seniorów DDPS dołączyła grupa emerytów i rencistów ze Stowarzyszenia "WŁÓKIENKO". Piosenki o miłości, zabawa przy muzyce oraz słodki poczęstunek przygotowany przez kuchnię DDPS sprawiły, że spotkanie upłynęło w wyjątkowo miłym nastroju.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!