Wycieczka integracyjna Klubu Senior+ do Trójmiasta
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, który przypada w dniu 1 października, Burmistrz Miasta Sochaczew - Daniel Janiak, zrealizował obietnicę złożoną uczestnikom Klubu Senior+ w Sochaczewie.
W dniach 2-3.10.2024 nasi seniorzy wraz z Burmistrzem Miasta, Radnym Sejmiku Wojewódzkiego Michałem Orlińskim, oraz Dyrektor Centrum Usług Społecznych Zofią Berent udali się na wycieczkę rekreacyjno -integracyjną do Trójmiasta.
Wspólnie zwiedziliśmy Orientarium w Gdyni, wspaniałe zabytki miasta oraz udaliśmy się na plażę, aby skorzystać z pięknej nadmorskiej pogody.
Podczas wyjazdu seniorzy zwiedzili także Gdańską Starówkę, Ratusz, Fontannę Neptuna, Kościół Mariacki, miasto portowe oraz spacerowali Drogą Królewską. W drodze powrotnej udaliśmy się do Ostródy gdzie zwiedziliśmy przepiękny i z bogatą historią Zamek Krzyżacki z XIII w.
Uczestnicy wycieczki udali się również na Cmentarz Żołnierzy Wojska Polskiego na Westerplatte. Burmistrz Miasta wraz z kierownikiem Klubu Senior+ zapalili znicz upamiętniający żołnierzy poległych podczas II Wojny Światowej.
Był to naprawdę intensywny i piękny czas w trakcie którego mogliśmy się bliżej poznać i spędzić miło czas.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!