Uczestnicy DDPS na przedstawieniu kabaretowym w SCK
W dniu 10 grudnia 2023 roku grupa uczestników DDPS wybrała się na przedstawienie Kabaretu K2 pt."Jedziemy Po Was". Artyści prezentując w komiczny sposób zachowania Polaków rozbawili całą publiczność. Niedzielny wieczór był okazją do wspólnego spotkania i wesołego spędzenia czasu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!