Seniorzy z DDPS w Kinie Odeon
W dniu 15.05.2024 roku grupa seniorów z Dziennego Domu Pomocy Społecznej wybrała się do kina ODEON na film pt. "Sami swoi. Początek". Wszyscy pamiętali wcześniejsze części kultowego polskiego filmu i perypetie głównych bohaterów, w związku z czym z dużym zainteresowaniem obejrzeli początkowe losy Pawlaka i Kargula. Wszystkim uczestnikom film bardzo się podobał.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!