Piknik z Klubem Senior+
W dniu 11.07.2024r. seniorzy z Dziennego Domu uczestniczyli w pikniku zorganizowanym przez Klub Senior+ pod hasłem "LATO, LATO ACH TO TY". Impreza rozpoczęła się przywitaniem przybyłych gości i występem artystycznym uczestników Klubu Senior+. Dla wszystkich zaproszonych został przygotowany poczęstunek, po którym odbyła się zabawa taneczna.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!