Obchody rocznicy odzyskania Niepodległości w DDPS
W dniu 15 listopada 2023 r. uczestnicy Dziennego Domu Pomocy Społecznej wraz z zaproszonymi gośćmi uroczyście obchodzili rocznicę odzyskania niepodległości.
Na spotkaniu obecna była Pani Joanna Kamińska Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia, ks. Grzegorz Pypeć, seniorzy z Klubu Senior +, Pani Jolanta Śmielak jako przedstawicielka sochaczewskich mediów oraz pracownicy Centrum Usług Społecznych wraz z Dyrektor Panią Zofią Berent. Temu szczególnemu spotkaniu podniosłości dodał występ seniorów DDPS oraz zaproszonych uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jakuba Kopacza z Nowej Suchej.
Część artystyczna dzieci i młodzieży obejmowała również prezentację multimedialną o historii Polski. Piękne patriotyczne teksty i pieśni wzruszyły wszystkich i wprowadziły w zadumę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!