Nasza Baza: Wspaniały dzień w Warszawie
Młodzież ze świetlicy środowiskowej Nasza Baza bawiły się w Warszawie w.centrum rozrywki Airo. Pod okiem animatorów 30 dzieci zażywała ruchu poprzez zabawy, wspinaczki, skoki na trampolinach. Kolejnym punktem programu była wizyta na Starówce i zamku Królewskim.
Pogoda dopisała humory również. Kolejny dzień przygód za nami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!