Kolędujmy wszyscy wraz
W dniu 5 grudnia 2025 roku grupa seniorów Dziennego Domu uczestniczyła w spotkaniu świątecznym w Środowiskowym Domu Samopomocy. Coroczne spotkanie integracyjne pt. "Kolędujmy wszyscy wraz" zgromadziło przedstawicieli wielu zaprzyjaźnionych placówek, którzy zaprezentowali wybrane przez siebie kolędy. Jak co roku, uroczystość rozpoczął ks. Andrzej Kita, zapraszając wszystkich do wspólnego śpiewania. Uczestnicy DDPS wraz z opiekunami wykonali piękną kolędę "Przybieżeli do Betlejem pasterze".


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!