Klub Senior+ w świątecznym nastroju
W Klubie Senior+ trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Uczestnicy na zajęciach kulinarnych upiekli świąteczne pierniczki oraz je pięknie udekorowali. Przygotowanie i dekorowanie sprawiło wszystkim klubowiczom wiele radości. Oczekiwanie na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia stały się przyjemniejsze i bardziej wyczekiwane przez to że wszyscy mogliśmy włączyć się w ich przygotowanie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!