"Dzień Kobiet i Mężczyzn" w Klubie Senior+
W dniu 10.03.2025 w Klubie Senior+ obchodziliśmy dzień kobiet i mężczyzn. Z tej okazji wybraliśmy się do pizzerii, aby wspólnie świętować.
Wspólnie spędzony czas upłynął na rozmowach i degustacji zamówionych dań. Było miło, przyjemnie i towarzysko.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!