"Biesiadowanie przy grillu"
W dniu 22.08.2024r. seniorzy Dziennego Domu korzystając z pięknej pogody grilowali na świeżym powietrzu. Czas spędzany w ogrodzie umilał pan Arek w ramach zajęć muzycznych, zachęcając wszystkich do śpiewania piosenek biesiadnych i wspólnej zabawy. Ten letni dzień spędzony w miłym towarzystwie i przy smacznym jedzeniu wprawił uczestniczących w doskonałe nastroje.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!