"Aktywny Senior 2025"
W dniach od 10.09.2025 r. do 12.09.2025 r. uczestnicy Dziennego Domu byli na wyjeździe w Serocku. Seniorzy spędzali czas na aktywnościach fizycznych pod czujnym okiem instruktora sportu. W wolnych chwilach była okazja do zwiedzania miasta oraz wypoczynku nad Zalewem Zegrzyńskim. Pierwszego wieczoru wszyscy uczestnicy wyjazdu integrowali się przy ognisku. Pobyt w Serocku był bardzo udany.
Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu "AKTYWNY SENIOR 2025" przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Osobom Potrzebującym "Z SERCEM DO WSZYSTKICH", finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!