Seniorzy razem na pikniku
W dniu 15.07.25 r. seniorzy Dziennego Domu spędzili czas na pikniku zorganizowanym przez Klub Senior+. Impreza rozpoczęła się występem organizatorów, a następnie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego piknikowania. Uczestnicy mogli skosztować przygotowanych przysmaków, potańczyć i miło spędzić czas. Dziękujemy za zaproszenie.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!