Wakacje z "Naszą Bazą" – było pięknie!
Zakończyły się dwa tygodnie wakacji w świetlicy środowiskowej Nasza Baza. Trzydziestka dzieci uczestniczyła w wielu wycieczkach, poznawała ciekawe miejsca, bawiła się w parkach rozrywki, oglądała premierowe filmy w Kinie Odeon, zażywała kąpieli na basenie miejskim Orka w Sochaczewie. Ostatnimi zajęciami były warsztaty z Laborkiem. W wielu wyjazdach uczestniczyli również rodzice dzieci co pozwoliło nam się lepiej poznać i miło spędzić czas. Na zakończenie dzieci i rodzice przygotowali niespodziankę dla wychowawców był tort, kwiaty, drzewko z imionami dzieci i wspaniały występ taneczny.
Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor Zofii Berent, Panu Burmistrzowi Danielowi Janiakowi oraz Pani Joannie Kamińskiej za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu tak wielu atrakcji dla naszych podopiecznych.
Dziękujemy serdecznie kadra świetlicy Monika, Anna, Ewa i Agnieszka.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!