Spotkanie opłatkowe w Klubie Senior+
W dniu 14.12.2023 r. w Klubie Senior+ w Sochaczewie zostało zorganizowane spotkanie opłatkowe z udziałem dzieci ze świetlicy oraz uczestników grupy SM. Na spotkaniu gościliśmy Zastępcę Burmistrza Miasta Sochaczew Pana Marka Fergińskiego, Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Panią Joannę Kamińską, Skarbnik Miasta Sochaczew Jolantę Brzóska, Dyrektora Biura Poselskiego Pana Michała Orlińskiego, Dyrektor CUS Panią Zofię Berent oraz wielu innych gości.
Uczestnicy Klubu Senior+ oraz dzieci ze świetlicy "Nasza Baza" wspólnie zaprezentowali program artystyczny o tematyce świat Bożego Narodzenia. Był taniec aniołów, czytanie ewangelii oraz śpiewanie kolęd. Było wspólne dzielenie się opłatkiem, oraz wzajemne życzenia. Spotkanie upłynęło wyjątkowej i atmosferze pełnej ciepła i miłości.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!