Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Spotkanie opłatkowe w Klubie Senior+

Ocena 0/5

W dniu 14.12.2023 r. w  Klubie Senior+ w Sochaczewie zostało zorganizowane spotkanie opłatkowe z udziałem dzieci ze świetlicy oraz uczestników grupy SM. Na spotkaniu gościliśmy Zastępcę Burmistrza Miasta Sochaczew Pana Marka Fergińskiego, Naczelnik Wydziału  Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Panią Joannę Kamińską, Skarbnik Miasta Sochaczew Jolantę Brzóska, Dyrektora Biura  Poselskiego  Pana Michała  Orlińskiego, Dyrektor CUS Panią Zofię Berent oraz wielu innych gości.
Uczestnicy Klubu Senior+ oraz dzieci ze świetlicy "Nasza Baza" wspólnie zaprezentowali program  artystyczny o tematyce świat Bożego Narodzenia. Był taniec aniołów, czytanie ewangelii oraz śpiewanie kolęd. Było wspólne dzielenie się opłatkiem, oraz  wzajemne życzenia.  Spotkanie upłynęło wyjątkowej i atmosferze pełnej ciepła i miłości.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności