Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

"Lato, Lato, Ach To Ty...." piknik Klubu Senior+

Ocena 0/5

W dniu  11.07.2024 r. w Klubie Senior+ w Sochaczewie  odbyła się cykliczna impreza integracyjno-rekreacyjna pod hasłem LATO, LATO, ACH TO TY....  Na pikniku mieliśmy przyjemność  gościć Burmistrza Pana Daniela Janiaka jego zastępcę Panią Kamilę Gołaszewską -Kotlarz wraz z współpracownikami. Gościliśmy także Radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Pana Michała Orlińskiego. Swoją obecnością zaszczyciła nas  także Dyrektor Centrum Usług Społecznych Pani Zofia Berent oraz kierownicy poszczególnych działów w CUS. Gościliśmy także Panią Jolantę Kawczyńską z Sochaczewskiego Centrum Kultury wraz z seniorami "Scena Seniora". W pikniku wzięli również udział seniorzy z Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Sochaczewie, oraz dzieci ze świetlicy" Nasz Baza". 
Seniorzy z Klubu Senior+ w  Sochaczewie zaprezentowali przygotowany program artystyczny, który otrzymał zasłużone brawa . Można było obejrzeć również pokaz mody letniej zaprezentowanej  przez seniorów Klubu Senior +, który zrobił wrażenie na oglądających. Dla przybyłych gości uczestnicy Klubu Senior+ przygotowali poczęstunek .Były sałatki kiełbasa i kaszanka z grilla oraz moc słodkości.
Imprezę należy zaliczyć do bardzo udanych, również za sprawa pogody która w tym roku dopisała.  
Impreza była bardzo udana.

Galeria zdjęć

Uczestnicy Klubu Senior+ w trakcie występu artystycznego na pikniku przed siedzibą Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności