Warszawska przygoda uczestników Dziennego Domu"
Dnia 3.07.2024r. seniorzy Dziennego Domu pojechali na wycieczkę do Warszawy. Wycieczka pod hasłem "Śladami PRL-u" przeniosła wszystkich w czasy, kiedy w Polsce rządził ustrój komunistyczny. Po Warszawie podróżowaliśmy starym autobusem, który nosił potoczną nazwę "OGÓREK". Ten zabytkowy pojazd woził wycieczkowiczów ulicami Warszawy zatrzymując się w miejscach, gdzie można było odnaleźć ślady dawnego ustroju. Seniorzy zwiedzili Muzeum Życia w PRL, Pałac Kultury i Nauki, spacerowali po Placu Konstytucji i Alejami Ujazdowskimi. W piękny i bardzo ciekawy sposób historię Warszawy opowiedziała uczestnikom wycieczki przewodniczka Pani Kasia.
Dzień spędzony w stolicy był bardzo udany i przywołał mnóstwo wspomnień.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!