Wakacyjna świetlica w Parku Rozrywki
Czwarty dzień wakacji w świetlicy rozpoczął się wyjazdem do Parku rozrywki Mandoria w Łodzi. Tam 30 dzieci przez cały dzień korzystała ze wszystkich atrakcji. Były karuzele, zjeżdżalnie, labirynty i wiele innych uciech. Dzieci zjadły obiad, a za super bezpieczną zabawę otrzymały lody.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!