Spotkanie z okazji "Tłustego Czwartku" w Klubie Senior
W dniu 08 02.2024 r. w Klubie Senior+ w Sochaczewie odbyło się spotkanie z okazji "Tłustego Czwartku". Seniorzy mieli ogromną przyjemność gościć władze miasta: Burmistrza Miasta Pana Piotra Osieckiego, oraz Sekretarza Miasta Panią Joannę Niewiadomską-Kocik. Byli też przedstawiciele Rady Seniorów z Przewodniczącą Panią Jolantą Kawczyńską. Gościliśmy także Panią Zofię Berent Dyrektor Centrum Usług Społecznych. Seniorzy przygotowali muzyczne sprawozdanie z klubu które śpiewająco przedstawili zaproszonym gościom.
Naszych gości poczęstowaliśmy własnoręcznie przygotowanymi sałatkami, faworkami oraz pączkami. Były rozmowy ,dyskusje oraz degustacja przygotowanych potraw. Spotkanie odbyło w miłej i sympatycznej atmosferze pełnej wzajemnej empatii i przyjaźni.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!