Spotkanie Wigilijne w DDPS
22 grudnia 2025 r. w Dziennym Domu odbyło się spotkanie wigilijne. W uroczystości wzięli udział włodarze miasta oraz dyrektorzy i kierownicy zaprzyjaźnionych placówek pomocowych oraz urzędów. Podczas spotkania program artystyczny pt. "Zaśpiewajmy pastorałkę" zaprezentowała grupa śpiewacza DDPS. Po części oficjalnej odbyło się wspólne kolędowanie przy akompaniamencie pana Arkadiusza Mamcarza. Uroczystość upłynęła w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!