Spotkanie w Klubie Senior+ – warsztaty kulinarne z gośćmi
W dniu 26.02.2025 r. w Klubie Senior+ w Sochaczewie odbyły się warsztaty kulinarne z przygotowywania tradycyjnych pączków i faworków.
Seniorzy Klubu bardzo aktywnie włączyli się do zadania, opierając się na starej tradycyjnej recepturze.
Zaangażowanie i praca seniorów dała wspaniałe rezultaty w postaci pysznych wypieków, którymi zajadali się zaproszeni goście. Uczestnicy Klubu Senior+ mieli ogromną przyjemność gościć Burmistrza Pana Daniela Janiaka, Zastępcę Burmistrza Panią Kamilę Gołaszewską-Kotlarz, Sekretarza Urzędu Miasta Pana Andrzeja Wierzbickiego, Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie Panią Zofię Berent, oraz Pana Piotra Pętlaka w roli Opiekuna Młodzieżowej Rady Miasta wraz z reprezentantami Rady.
Dziękujemy za cudownie spędzony wieczór.
Seniorzy Klubu

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!