Seniorzy na Festiwalu "Silver Stars"
W dniu 23.08.2025r. grupa uczestników Dziennego Domu brała udział w Mazowieckim Festiwalu Seniorów "Silver Stars". Wyjazd został zorganizowany przez Urząd Miasta Sochaczew.
Impreza rozpoczęła się barwną paradą ulicami Warszawy, która zakończyła się w Ogrodzie Saskim. Na uczestników czekały tam liczne atrakcje: występy grup senioralnych, warsztaty rękodzielnicze, miasteczko zdrowia oraz dyskoteka pod chmurką, którą poprowadziła didżej Wika. Festiwal Seniorów zakończyła swoim występem barwna i niepowtarzalna Małgorzata Ostrowska.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!