Logo Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie

Opłatek, kolędy i wspólne chwile w Klubie Senior+

Ocena 0/5

11 grudnia 2025 r. w Klubie Senior+ w Sochaczewie odbyło się spotkanie opłatkowe. Jak co roku uroczystość zgromadziła wielu gości, wśród których znaleźli się Burmistrz Miasta Pan Daniel Janiak wraz ze współpracownikami. Przybyli również dyrektorzy i kierownicy sochaczewskich placówek i instytucji. Na spotkaniu gościliśmy także Dyrektor CUS Zofię Berent oraz wikariusza Grzegorza Pypcia.
Wydarzenie rozpoczęło się występem artystycznym dzieci ze świetlicy "Nasza Baza", po których swój program artystyczny zaprezentowali seniorzy. Wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia. Goście mogli także spróbować świątecznych specjałów. Były prezenty oraz wspólne śpiewanie kolęd. Spotkanie na długo zostanie w naszej pamięci. 

Galeria zdjęć

Spotkanie opłatkowe w Klubie Senior+
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności